REKLAMA
,
Zaproś doradcę do szkoły
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szkoły mogą bezpłatnie skorzystać z usług doradcy zawodowego, a także pośrednika pracy. Specjaliści pomogą młodzieży w wyborze dalszej drogi  edukacji i planowaniu kariery.

Reklama

Taką ofertę ma dla szkół Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym. Młodzież ucząca się w szkołach podstawowych w klasach VII i VIII, w szkołach średnich czy szkołach branżowych może spotkać się z doradcą zawodowym, który pomoże w wyborze dalszej drogi edukacji i planowaniu kariery zawodowej.

Prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego to – zgodnie z nową podstawą programową – obowiązek szkół.

Usługi proponowane przez MCK OHP są bezpłatne.

Spotkania warsztatowe z doradcą zawodowym stwarzają uczniowi realną możliwość zdobycia wiedzy  i umiejętności niezbędnych do odnalezienia swojego miejsca na drodze kariery zawodowej  – poznania siebie i własnych predyspozycji zawodowych, zasad rządzących rynkiem pracy, uzyskania informacji o lokalnym rynku pracy, zaplanowania własnej kariery zawodowej.

Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery zaprasza również na bezpłatne badania zainteresowań zawodowych przy wykorzystaniu KZZ – kwestionariusza zainteresowań zawodowych. KZZ powstał w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych.  Pomaga doradcom zawodowym w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych; bada zainteresowania zawodowe: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne, społeczne.

Zainteresowani organizacją lekcji dla uczniów z doradztwa zawodowego mogą kontaktować się z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24A,  tel. 502 032 023, e-mail: mck.rejowiecfabryczny@ohp.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA