REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zaśpiewaj gospel
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Na Warsztaty Muzyki Gospel zaprasza Chełmski Dom Kultury. Zapisy już ruszyły.

Warsztaty będą odbywać się w sobotę i niedzielę (13-14 kwietnia), a koncert finałowy już w niedzielę 14 kwietnia, o godz. 18.00.

– W tym czasie stworzymy razem wielki chór, który wystąpi podczas wielkiego finału – koncertu odbywającego się Niedzielę Palmową, na deskach Chełmskiego Domu Kultury, gdzie od wielu lat odbywają się koncerty muzyki z dobrym przesłaniem – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi Grzegorz Głuch – kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista, aranżer oraz producent muzyczny. Twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain. Od wielu lat prowadzi warsztaty muzyki gospel w całej Polsce. Dyrygent chórów m.in. Świdnik Gospel Choir, Chadek Gospel Choir oraz Krasnobrodzki Gospel, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Gościem specjalnym warsztatów będzie Gabi Gąsior, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku czternastu lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.

W koncercie udział weźmie także Abraham Diomande – wokalista z Nowego Jorku, którego twórczość wyróżnia się połączeniem wielu stylów muzycznych, szczególnie brzmień muzyki gospel i rytmów afrykańskich.

Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu 14 kwietnia, o godz. 18.00 w ChDK. W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny oraz soliści.

Wierzymy, że warsztaty te będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej – piszą organizatorzy.

W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 150 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu.

FORMULARZ zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: https://cutt.ly/warsztatychelm

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 9 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, kto pierwszy, ten lepszy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*