REKLAMA
,
Zaświadczenie z ZUS przez Internet
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Potrzebujesz zaświadczenia np. do banku, a nie chcesz iść do urzędu? Wiele dokumentów możesz sam pobrać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez Internet. Tomaszowski inspektorat ZUS zaprasza na szkolenie online, na którym pokaże, jak z tych możliwości korzystać.

Reklama

Platforma Usług Elektronicznych ZUS pozwala ubezpieczonym i przedsiębiorcom tworzyć samodzielnie wiele dokumentów potwierdzających ich dane. Firma może np. sama wygenerować potwierdzenie, że jest płatnikiem składek, jakie jest jej saldo rozliczeń z ZUS lub ile osób zgłosiła do ubezpieczeń.
Ubezpieczony może stworzyć szybko dokument, który zaświadcza o jego aktualnych zgłoszeniach do ubezpieczeń; danych o wysokości podstawy wymiaru składek; potwierdza informacje o członkach rodziny zgłoszonych do ubezpieczenia zdrowotnego; czy dane o przerwach w pracy.
Takich dokumentów potrzebują czasami banki lub inne instytucje.

Bezpłatne szkolenie z tego zakresu odbędzie się online w środę, 12 maja, o godzinie 13.00. Do uczestnictwa w spotkaniu wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Udział należy zgłosić do 11 maja na adres: tomaszowlubelski_szkolenia@zus.pl. Trzeba podać temat szkolenia: „Jak samodzielnie utworzyć potwierdzenie danych z ZUS na PUE ZUS”, swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail.
Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA