REKLAMA
,
Zatrzymał nietrzeźwego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna zatrzymany wczoraj w Stołpiu miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Jazdę udaremnił mu inny kierowca i wezwał policję.

Reklama

Wczoraj po południu godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Lublina, który uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Jadąc przez Stołpie, lublinianin zobaczył, jak z drogi podporządkowanej wyjeżdża samochód marki seat toledo. Kierowca seata nie zatrzymał się przy znaku „Stop” i wyjechał na drogę główną. Inny kierowca, aby uniknąć zderzenia z seatem, zaczął gwałtownie hamować, co skończyło się poślizgiem i wjechaniem do rowu. Gdy lublinianin zorientował się, że kierowca seata jest pod działaniem alkoholu, powiadomił o tym fakcie dyżurnego chełmskiej komendy.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziło jego przypuszczenia. Kierujący seatem 53-letni mieszkaniec gminy Chełm miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Nie nie miał też przy sobie uprawnień do kierowania. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Kierowanie autem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 i utratą prawa jazdy.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA