REKLAMA
,
Zatrzymani rozbójnicy, a także pokrzywdzony
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwoje mieszkańców Chełma zatrzymali policjanci. Za to, że pobili i okradli 31-latka. Pokrzywdzonego też zatrzymali, bo okazał się poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Reklama

Policja zatrzymała dwójkę chełmian w wieku 25 i 34 lat, którzy zaatakowali i pobili na ulicy 31-letniego mężczyznę. Skradli mu telefon komórkowy. Jedna z osób miała przy sobie narkotyki. Pokrzywdzony został również zatrzymany, bo okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Sprawcy zostaną dzisiaj  (8 lipca) doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Do zdarzenia doszło nocą z wtorku na środę (6/7 lipca) na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. 31-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego szedł w towarzystwie swojej znajomej. W pewnej chwili został zaatakowany i pobity przez osoby, które wysiadły z zaparkowanego mercedesa. Sprawcy skradli mu telefon komórkowy, wsiedli do samochodu i odjechali. Pokrzywdzony zawiadomił o tym dyżurnego komendy.

Skierowani na miejsce policjanci odnaleźli samochód, którym przemieszczali się napastnicy. Zatrzymali podróżujące nim osoby. Był to 25-letni mężczyzna, przy którym funkcjonariusze ujawnili marihuanę i 34-letnia kobieta. Oboje to mieszkańcy Chełma. W środku pojazdu funkcjonariusze znaleźli też skradziony telefon. Pokrzywdzony, po udzieleniu pomocy medycznej, został również zatrzymany, gdyż okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Sprawcy rozboju zostaną dzisiaj doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn tez zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA