REKLAMA
,
Zawadówka. 22 osoby bez dachu nad głową
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jedna osoba została ranna, a 22 bez dachu nad głową. To efekt pożaru, który wybuchł wczoraj w Zawadówce pod Chełmem.

Reklama

Prawdopodobnie wybuch butli z gazem był przyczyną pożaru domu wielorodzinnego w Zawadówce koło Chełma. Najbardziej ucierpiał 63-latek, którego z poważnymi poparzeniami ciała przewieziono śmigłowcem do Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej.

Od wczorajszego południa (20 kwietnia), z pożarem domu wielorodzinnego walczyło ponad 40 strażaków przez blisko 6 godzin. Spaliły się trzy mieszkania i poddasze w szeregowcu. W ten sposób bez dachu nad głową zostały 22 osoby z 9 rodzin.

Okoliczności  zdarzenia ustalają policjanci. Na miejscu pracował też biegły z zakresu pożarnictwa. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Na pomoc pogorzelcom ruszył samorząd Rejowca oraz Fundacja Po Prostu Pomagam. Każdy z nas może wesprzeć poszkodowanych, zarówno w formie finansowej, jak i rzeczowej.

Wszelkie darowizny można wpłacać pod linkiem https://ipoprostupomagam.pl/pogorzelcy-zawadowka  lub na rachunek bankowy Fundacji Po Prostu Pomagam: 42 1750 0012 0000 0000 3696 9636 z tytułem: Pomoc pogorzelcom Zawadówka darowizna

W sprawie pomocy rzeczowej można natomiast kontaktować się Urzędem Miejskim w Rejowcu pod numerem tel.: 82 568 81 59 lub 82 544 42 62.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA