REKLAMA
,
Zawieź makulaturę do „Trójki”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zbiórkę makulatury rozpoczęła w poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie. W taki nietypowy sposób placówka postanowiła zasilić konto obchodów swojego 100-lecia.

Reklama

Masz w domu lub w pracy makulaturę? Zastanawiasz się, co z nią zrobić? – pytają w Szkole Podstawowej nr 3 i podpowiadają: Przywieź ją do nas, na ul. Rejowiecką 76.
Zbiórka w szkole będzie trwała przez cały najbliższy tydzień czyli od 23 do 30 kwietnia br.  Makulatura zostanie sprzedana, a uzyskane w ten sposób fundusze zasilą konto obchodów 100-lecia szkoły, które przypada w tym roku. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu.

Pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Prestiżowy charakter tego wydarzenia, świadomość roli szkoły w naszym otoczeniu, szacunek do jej historii oraz silna więź z „TRÓJKĄ” powodują pragnienie nadania tej uroczystości wyjątkowej rangi. Zwracamy się do wszystkich sympatyków szkoły, absolwentów i ich rodzin oraz ludzi rozumiejących potrzebę budowania lokalnych tradycji o wsparcie naszego projektu. Liczymy na Państwa ciekawe pomysły i współudział w przygotowywaniu uroczystości – czytamy na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie, rodzice, sympatycy szkoły i mieszkańcy osiedla mogą pozbyć się zbędnej makulatury, a przy okazji stać się sponsorami jubileuszu. Makulatura będzie przyjmowana w szkole przy Rejowieckiej 76, w godz. 7.30-15.30 do poniedziałku 30 kwietnia włącznie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA