REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zbierają się pielgrzymi
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Od wczoraj w parafii na Górce działa sekretariat Chełmskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Do końca tygodnia prowadzi zapisy chętnych. Pielgrzymka wyruszy w drogę 1 sierpnia.

W kancelarii parafialnej NNMP na chełmskiej Górce działa sekretariat Chełmskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W dni powszednie (oprócz środy) w godz. 9-11 i 16-17.30 oraz w soboty w godz. 9-11, przyjmuje zapisy chętnych do udziału w tej formie spędzenia kilku dni wakacji – jako rekolekcji w drodze.

Tegoroczna pielgrzymka jest już 40. z kolei. W tym roku przyświeca jej hasło “Owocem Ducha jest miłość”. Koszt udziału skalkulowano na 75 zł, przy czym można ubiegać się o zniżkę w przypadku osób w trudnej sytuacji materialnej. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie w niedzielę 29 lipca, o godz. 19, w sali różańcowej.

Chełmscy pielgrzymi wyruszą w trasę 1 sierpnia, zaraz po mszy św. w bazylice, o godz. 8. Do głównej kolumny pielgrzymki lubelskiej dołączą 6 sierpnia w Annopolu. Do Częstochowy dotrą 14 sierpnia, po pokonaniu około 320-kilometrowej trasy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*