REKLAMA
,
Zbieramy dla Oliwiera
Zbieramy dla Oliwiera
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od kilku tygodni staramy się wspierać rodzinę małego Oliwiera w jej straniach o fundusze na leczenie malucha. Zbieramy dla Oliwiera więc dzisiaj ponownie apelujemy o waszą szczodrość.

Dziecko urodziło się z kilkoma wadami narządów ruchu. Możliwe jest ich opercyjne leczenie i rehabiltacja. Niestety jej proces jest nie tylko długotrwały – przed Oliwierem 9 albo 10 zabiegów hirurgicznych – ale i kosztowny. Rodzina uruchomiła więc wszelkie dostępne metody zbiórki pieniędzy. Także my staramy się w miarę możliwości pomóc i zachęcamy: wszyscy zbieramy dla Oliwiera.

Reklama

Z tytułowej fotografi wiecie już, że na koncie uruchomionym w portalu siepomaga.pl, udało się dzięki wam zebrać już ponad 88 tys. zł. To nieco ponad 20% potrzebnych pieniędzy. Wspólnie z rodzicami małego Oliwiera przypominamy jak można wesprzeć ich walkę o zdrowie dziecka.

Dużo dzieje się za sprawą licytacji w serwisie Facebook. Ich regulamin jest prosty. Najpierw trzeba zostać członkiem grupy Zbieramy dla Oliwierka Kloca – licytacjeKażdy z nas może zostać darczyńcą przeznaczając na licytacje rzecz lub usługę.  Dochód z ich sprzedaży trafia na konto Oliwiera. Zachęcamy do udziału.

Nadal prowadzimy licytacje i jeśli ktoś ma ochotę przekazywać jakieś dary na licytacje, to my chętnie je przyjmiemy – napisała do nas Elwira Kloc, mama Oliwiera. – Mąż odebrał w środę pierwsze nakrętki z zakładu karnego z Chełma. Będziemy też otrzymywać nakrętki zbierane w serduszkach rozstawionych w mieście. Stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Chełma, które opiekuje się tymi serduszkami będzie dzielić nakrętki między kilku potrzebujących.  

Zbieramy dla Oliwiera

Pomóżmy więc małemu chełmianinowi i przyłączmy się do walki o przyszłość Oliwiera. Liczy się każda złotówka.

  • Wystarczy wejść na stronę internetową i za jej pośrednictwem wpłacić dowolną kwotę.  Dotychczas zrobiło to 745 0sób, które wpłaciły 55 032 zł, czyli nieco ponad 13 proc. wymaganej sumy.
  • Na rzecz Oliwiera można również przekazać 1% swojego podatku. Tą zbiórką zajęła się z kolei Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Przy rozliczeniu podatku należy podać nr KRS – 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać: 37870 Kloc Oliwier.
  • Darowizny na rzecz Oliwiera można przekazywać za pośrednictwem tej fundacji przez cały rok. Na przelewie wpisujemy wówczas:
    Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
    Numer konta bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
    Tytułem: 37870 Kloc Oliwier darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
  • Nieprzerwanie prowadzona jest również zbiórka nakrętek. Zainteresowani tą formą pomocy powinni skontaktować się za pośrednictwem mediów społecznościowych z panią Dagmarą Kloc.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA