REKLAMA
,
Zbieramy na wózek „Dla Ryśka”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych startuje ze zbiórką publiczną. Cel jest jeden – nowy wózek inwalidzki-sportowy dla znanego w mieście społecznika Ryszrada Stawiarskiego. 

Reklama

O zorganizowanie takiej zbiórki apelowały różne środowiska – biegowe, rowerowe, NGO. Ryszard Stawiarski jest cenionym lokalnym aktywistą. Od wielu lat zaangażowany w rozwój Stowarzyszenia ZBYSZKO, uczestnik i koordynator wielu imprez charytatywnych oraz członek grupy „Chełm Biega”

Akcja będzie miała charakter zbiórki publicznej do puszek, które będą pojawiały się na wielu imprezach sportowych, charytatywnych czy kulturowych – mówi Artur Juszczak, prezes ChSIS.  – W najbliższym czasie będą one dostępne na Dniach Organizacji Pozarządowych – 23 czerwca, Festynie Biegowym Piwna Mila – 21 lipca, Biegu Niepodległości – 11 listopada, oraz na co dzień w Szkole Wiliams.

Organizatorzy podkreślają, że zapraszają także inne osoby i podmioty do współpracy przy zbiórce. Każda okazja będzie dobra do prowadzenia zbiórki. 

Napisz komentarz
 • Niczego nikomu nie zazdroszczę. Za każdym przemawiają jego czyny. Ja robię swoje i pomagam. A inni no cóż,,,,

 • Znam Rysia, to naprawdę wspaniały człowiek, pomimo swojej niepełnosprawnosci chętny zawsze do pomocy innym. Po co mieszać w to politykę? ( do osoby o niku Rysiek) Jak Pan nie chce to nie musi pomagać. Zazdrości Pan Rysiowi że pracuje a nie siedzi w domu bezczynnie? Wstyd Drogi Panie to nie na miejscu i niesmaczne!!!!!!!! W dodatku jak ma Pan odwagę pisać takie paszkwile na inną osobę to trzeba mieć odwagę i ujawnić się z imienia i nazwiska. Wstyd Drogi Panie!!!!! Weż się Pan do pracy a nie oczerniaj innych. Wózek jest Rysiowi Stawiarskiemu potrzebny i ja się przyłaczę do tej zbiórki. Warto wesprzeć w potrzebie dobrego człowieka. I to tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.

 • Ze społecznikami to jest tak że pomagają wszystkim, ale najbardziej sobie.

 • To ciekawa informacja, Pan rysiek jest osobą z rentą, pracuje (jako członek SLD- w bibliotece) , no naprawdę bardziej potrzebujące osoby. potrzebują ważnych rzeczy…

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA