REKLAMA
,
Zbigniew Stonoga wystawia kandydata w okręgu chełmskim
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Stonoga Partia Polska” wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych, a jej lider Zbigniew Stonoga,  polski przedsiębiorca, działacz społeczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej, wystawia swoich kandydatów. Jego liderem w okręgu nr 7 będzie Rafał Widomski.

Reklama

O Zbigniewie Stonodze zrobiło się głośno w czerwcu, kiedy to w Internecie zamieścił fotokopie akt z śledztwa w sprawie podsłuchiwania polityków przez kelnerów restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

Na swoim profilu na Facebooku przedstawił nazwiska liderów w 41 okręgach. W okręgu chełmskim reprezentować go będzie Rafał Widomski, przedsiębiorca z Zamościa.

„Stonoga Partia Polska” to projekt, który ma działać w ramach walki z państwem i „zabetonowanym” systemem. Sam Stonoga już dawno temu wypowiedział wojnę politykom, fiskusowi i funkcjonariuszom policji.  – Ludzie mają dosyć tego, co się dzieje na scenie politycznej. Dosyć tego! Politycy, weźcie się do roboty. Zacznijcie wreszcie szanować ludzi. Od lat 80. 90. mamy te same twarze, a zmieniają się jedynie ludzie w ugrupowaniach. Chcemy pokazać, że prości ludzie, mogą wspólnie zdziałać naprawdę dużo, ale to zależy od zaufania wyborców.  – mówi nam Rafał Widomski, koordynator „Stonoga Partia Polska” w okręgu chełmskim.

Zbigniew Stonoga zaprosił do swojej partii lekarzy, rolników, górników, ludzi nauki i kultury, byłych wojskowych i funkcjonariuszy służb mundurowych – Zapraszam was wszystkich, bo czas najwyższy, żebyśmy Polskę, tę naszą piękną Ojczyznę zmienili – zaapelował Stonoga w oświadczeniu, które opublikował na swoim fanpage na Facebooku.

„Stonoga Partia Polska” już niedługo zacznie aktywnie działać w naszym okręgu, a lokalni liderzy, są odpowiedzialni, aby mieszkańcy z całego okręgu 7., dowiedzieli się o jej działaniach. – Mamy lekkie opóźnienia ze względu na problemy Zbigniewa Stonogi. Nie są tego jego osobiste problemy, ale stwarzane przez władze państwowe, które utrudniały nam tworzenie struktur partii i jej zarejestrowanie – dodaje Widomski.

Fot. Źródło: Fanpage „Stonoga Partia Polska”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA