REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zbigniew Stonoga wystawia kandydata w okręgu chełmskim
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

“Stonoga Partia Polska” wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych, a jej lider Zbigniew Stonoga,  polski przedsiębiorca, działacz społeczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej, wystawia swoich kandydatów. Jego liderem w okręgu nr 7 będzie Rafał Widomski.

O Zbigniewie Stonodze zrobiło się głośno w czerwcu, kiedy to w Internecie zamieścił fotokopie akt z śledztwa w sprawie podsłuchiwania polityków przez kelnerów restauracji “Sowa i Przyjaciele”.

Na swoim profilu na Facebooku przedstawił nazwiska liderów w 41 okręgach. W okręgu chełmskim reprezentować go będzie Rafał Widomski, przedsiębiorca z Zamościa.

“Stonoga Partia Polska” to projekt, który ma działać w ramach walki z państwem i “zabetonowanym” systemem. Sam Stonoga już dawno temu wypowiedział wojnę politykom, fiskusowi i funkcjonariuszom policji.  – Ludzie mają dosyć tego, co się dzieje na scenie politycznej. Dosyć tego! Politycy, weźcie się do roboty. Zacznijcie wreszcie szanować ludzi. Od lat 80. 90. mamy te same twarze, a zmieniają się jedynie ludzie w ugrupowaniach. Chcemy pokazać, że prości ludzie, mogą wspólnie zdziałać naprawdę dużo, ale to zależy od zaufania wyborców.  – mówi nam Rafał Widomski, koordynator „Stonoga Partia Polska” w okręgu chełmskim.

Zbigniew Stonoga zaprosił do swojej partii lekarzy, rolników, górników, ludzi nauki i kultury, byłych wojskowych i funkcjonariuszy służb mundurowych – Zapraszam was wszystkich, bo czas najwyższy, żebyśmy Polskę, tę naszą piękną Ojczyznę zmienili – zaapelował Stonoga w oświadczeniu, które opublikował na swoim fanpage na Facebooku.

„Stonoga Partia Polska” już niedługo zacznie aktywnie działać w naszym okręgu, a lokalni liderzy, są odpowiedzialni, aby mieszkańcy z całego okręgu 7., dowiedzieli się o jej działaniach. – Mamy lekkie opóźnienia ze względu na problemy Zbigniewa Stonogi. Nie są tego jego osobiste problemy, ale stwarzane przez władze państwowe, które utrudniały nam tworzenie struktur partii i jej zarejestrowanie – dodaje Widomski.

Fot. Źródło: Fanpage “Stonoga Partia Polska”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*