REKLAMA
,
Zderzenie z motorowerem. Poszkodowane 4-letnie dziecko
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

38-letni motorowerzysta oraz jego 4-letni syn trafili do szpitala, po tym jak jednoślad, którym jechali zderzył się z osobowym renaultem. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Reklama

W poniedziałek około godziny 17 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na terenie miasta. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Okrzei nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący skuterem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu trafił do szpitala. Wraz z nim przewieziony został również jego 4-letni syn, który podróżował jako pasażer. Po badaniach lekarz stwierdził u chłopca ogólne potłuczenia, jednak pozostał on na obserwacji.

Kierujący Renaultem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu nie doznał żadnych obrażeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia badają krasnostawscy policjanci, którzy apelują też o rozwagę i rozsądek na drogach.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA