REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zderzenie z motorowerem. Poszkodowane 4-letnie dziecko
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

38-letni motorowerzysta oraz jego 4-letni syn trafili do szpitala, po tym jak jednoślad, którym jechali zderzył się z osobowym renaultem. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

W poniedziałek około godziny 17 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na terenie miasta. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Okrzei nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący skuterem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu trafił do szpitala. Wraz z nim przewieziony został również jego 4-letni syn, który podróżował jako pasażer. Po badaniach lekarz stwierdził u chłopca ogólne potłuczenia, jednak pozostał on na obserwacji.

Kierujący Renaultem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu nie doznał żadnych obrażeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia badają krasnostawscy policjanci, którzy apelują też o rozwagę i rozsądek na drogach.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*