REKLAMA
,
Zdrowa mama – zdrowe dziecko
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jesteś zwolennikiem zdrowego stylu życia i racjonalnej diety? – Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na szkolenie z cyklu ,,Zdrowa mama – zdrowe dziecko”. 

Reklama

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Maria Paulina Orsetti zaprasza na spotkanie poświęcone zagadnieniom zdrowego żywienia dzieci do lat trzech, które odbędzie się 15 września o godz. 15 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40, wejście od ul. I AWP).

Będzie to niepowtarzalną okazją do uzyskania dodatkowej wiedzy w zakresie zdrowego trybu życia i odżywiania małych dzieci oraz zadania pytań specjalistom i dyskusji w gronie rodziców.

Do uczestnictwa w szkoleniu z cyklu „Zdrowa mama – zdrowe dziecko” zachęcamy rodziców i opiekunów małych dzieci oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia. Specjaliści od żywienia i zdrowia najmłodszych zaprezentują uczestnikom elementy racjonalnej diety, wzorcowy jadłospis, sposoby zapobiegania nadwadze oraz kształtowania preferencji smakowych i właściwych nawyków żywieniowych. Spotkanie będzie połączone z warsztatami kulinarnymi oraz degustacją przygotowanych potraw.

Przedsięwzięcie zostanie zorganizowane w ramach programu grantowego „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, finansowanego przez Federację Polskich Banków Żywności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA