REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Żegnamy Wojtka Zakrzewskiego
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zmarł Wojciech Zakrzewski (1973-2021) – chełmski dziennikarz, filmoznawca, animator kultury. Pożegnamy go we wtorek (1 czerwca), o godz. 14:00 w bazylice Narodzenia NMP.

Żegnamy Wojciecha Zakrzewskiego (1973-2021) – chełmskiego dziennikarza, filmoznawcę i animatora kultury. W Chełmie Wojtka znali niemal wszyscy i pamiętają z zacięcia do polemik, poczucia humoru, wiedzy o sztuce filmowej, energii i pasji we wszystkim, czego się podejmował. Współpracował z lokalnymi mediami, m.in. z chełmskimi tygodnikami, radiem Bon Ton oraz naszym portalem. Ostatnio był dziennikarzem “Dziennika Wschodniego”.

Laureat Honorowego Złotego Biletu – nagrody Stowarzyszenia Kina Polskie; honorowego tytułu “Za wybitne zasługi w rozpowszechnianiu filmów” przyznanego przez środowisko właścicieli kin, producentów i dystrybutorów filmowych podczas 46. Forum Wokół Kina we Wrocławiu; juror 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kilka razy nominowany do chełmskiej nagrody im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w kategorii animator kultury.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To wyjątkowa strata dla chełmskiej kultury i dziennikarstwa. Dzięki za wszystko Wojtku.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Wojtek a tyle jeszcze było planów wspólnych. Żegnaj.

  No votes yet.
  Please wait...
 • R.I.P.
  Szkoda człowieka.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *