REKLAMA
,
Zgłoś problem przez Internet
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 57 spraw zgłosili chełmianie w aplikacji NaprawmyTo. Większość dotyczy stanu dróg.

Reklama

Miasto Chełm dołączyło w minionym tygodniu do aplikacji NaprawmyTo.pl. Dzięki niej każdy z nas może zgłaszać problemy i potrzeby zaobserwowane w najbliższym otoczeniu. To prosta aplikacja, która bez zbędnej biurokracji czy potrzeby chodzenia po urzędach pozwala zgłosić sprawę, która nas niepokoi lub która naszym zdaniem wymaga interwencji władz miasta.

Za pośrednictwem NaprawmyTo.pl można zgłosić ubytki w drodze, krzywe chodniki, barierki, nieprzystrzyżoną trawę, ubytki w kostce, pomazane ściany, brak rozkładu jazdy i wiele innych rzeczy – w zasadzie wszystko, co zwróci Waszą uwagę – zachęca do korzystania z tego narzędzia prezydent Jakub Banaszek i dodaje: Aplikacja ułatwia samorządowi wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców.

Dzięki aplikacji, zgłaszający problem dostaje też na bieżąco informacje, co dzieje się z jego zgłoszeniem – która komórka urzędu się nią zajmuje i jakie są postępy w sprawie.
W ciągu kilku dni mieszkańcy Chełma zgłosili już 57 spraw. Większość z nich dotyczy stanu dróg miejskich, np. głęboka dziura w jezdni na ul. Prusa, wyrwy oraz ubytki na wjeździe na parking przy IV LO, dziurawa Obłońska, ale także nieczynne oświetlenie uliczne przy 11 Listopada i Lubelskiej. 

Na razie w aplikacji nie pojawiły się informacje na temat podjętych przez miasto interwencji. Aplikację znajdziecie tutaj: https://naprawmyto.pl/chelm

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA