REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zielone Miasto Chełm – seminarium on-line
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Stawką jest 10 milionów euro! Każdy z nas może włączyć się w projekt „Zielone Miasto Chełm”. Tym razem możemy pomóc poprzez udział w seminarium on-line.

Chełmski magistrat nadal pracuje nad projektem “Zielone Miasto Chełm”. Jego wartość to 10 mln euro.

Dotąd udało się zdobyć opinie mieszkańców, uczniów ostatnich klas szkół średnich oraz przedsiębiorców. Niestety, epidemia uniemożliwia samorządowcom organizację kolejnych spotkań i konsultacji z mieszkańcami. Przynajmniej w dotychczasowej formule. Stąd zaproszenie na seminarium on-line. Spotkanie zaplanowano na czwartek, 23 kwietnia, w godz. 9.30-14.00. W jego trakcie przedstawiciele Związek Miast Polskich zaprezentują uczestnikom dodatkowe wyniki badań.

Przypomnijmy, Chełm walczy o 10 milionów euro dofinansowania z Funduszy Norweskich w ramach programu „Rozwój Lokalny”. W grudniu minionego roku chełmski samorząd otrzymał informację, że zarys projektu „Zielone Miasto Chełm” zgłoszony do konkursu w ramach programu „Rozwój Lokalny” został zakwalifikowany do kolejnego etapu. Więcej na ten temat pisalismy m.in. tutaj.

Ratusz informuje o zaawansowaniu prac:

(…) niebawem zakończymy etap opracowania diagnozy miasta, po którym zaprezentujemy propozycję “nowej ścieżki rozwoju” Miasta Chełm. Liczymy, że nasza współpraca, mimo panujących warunków, wciąż będzie tak efektywna – cztamy na stronie Miasto Chełm.

O tym, w jaki sposób wziąć udział w seminarium dowiecie się z linku, który załączamy poniżej. Znajdziecie tam formularz dla uczestnika, a także link do transmisji on-line :
https://www.facebook.com/events/270313310640770/

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*