REKLAMA
,
Zima na drogach. WORD doszkoli kierowców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bezpłatne szkolenie dla kierowców w ramach Szkoły Doskonalenia Techniki Jazdy odbędzie się już w grudniu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie. 

Reklama

Doświadczeni i fachowi instruktorzy z lubelskiego DriveArtu i Automobilklubu Chełmskiego, w sobotę 5 grudnia o godz. 10:00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie przy ul. Bieławin 2a, poprowadzą bezpłatne szkolenie dla kierowców w ramach Szkoły Doskonalenia Techniki Jazdy. Projekt kierowany jest do wszystkich kierowców, jednak w szczególności do mniej doświadczonych, którzy niezbyt pewnie czują się w trudnych, zimowych warunkach. Uczestnicy kursu zdobędą teoretyczne wiadomości oraz umiejętności praktyczne, które będą pomocne w codziennej jeździe. W programie jest m.in. hamowanie, omijanie przeszkody, jazda po łuku czy też wyprowadzanie auta z poślizgu.

Liczba osób jest ograniczona, a chętnych mogą kontaktować się pod z numerem telefonu 502 342 117 lub pocztą elektroniczną akchelmski@hoga.pl. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i przydatne upominki sfinansowane przez sponsorów szkolenia, którymi są Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Fundację CEMEX „Budujemy przyszłość”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA