REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zima odeszła, ale na ulicach pozostał brud. “Ludzie jeszcze nie pomyli okien”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Tegoroczna zima sprawiła, że przez jej pewien okres na ulicach Chełma zalegała warstwa śniegu. Teraz, kiedy śnieg odpuścił, czyszczenie miasta ma być odkładane w czasie. – Mamy brudne rynsztoki. Na ulicach pełno gałęzi i liści – mówił radny Longin Bożeński podczas sesji RM.

Reklama

Jak komentował radny PiS, kiedy on zajmował się przygotowywaniem umów na zimowe oczyszczenie miasta, umowa nie zawierała tylko spraw związanych z “likwidowaniem śliskości”.

– Zapewniała także zimowe sprzątanie, gdy nie ma opadów, gdy są cieplejsze temperatury. Firmy wyjeżdżały na sprzątanie. Teraz mamy brudne rynsztoki. Na ulicach pełno gałęzi i liści. Nikt tego nie sprząta, a śnieg zniknął. Umowa przewiduje sprzątanie, ale rynsztoki są. Trzeba organizować sprzątanie świata – mówił Bożeński.

– Umowa przewiduje zimowe utrzymanie razem z porządkiem. Na miłość boską, mamy śnieg. Ludzie jeszcze nie pomyli okien. Zdajemy sobie sprawę, że jest mokro, ale żeby można było pozamiatać, musi przeschnąć – odpowiedział Krzysztof Tomasik, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Chełmie.

Czy według Was chełmskie służby mają problem z utrzymaniem czystości na ulicach miasta? Jak poradzili sobie w sezonie zimowym? Czekamy na Wasze komentarze!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • “Na miłość boską, mamy śnieg” Gdzie jest ten śnieg???

  No votes yet.
  Please wait...
 • Niedługo akcja sprztanie świata. Dzieci z chełmskich szkół będą sprzątać znowu zamiast ZOM .

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama