REKLAMA
,
Zimowe Warsztaty Musicalowe
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To propozycja dla ludzi w każdym wieku. Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Musicalowych do ChDK.

Reklama

Organizatorzy piszą:

Wiedząc, że musical łączy pokolenia, nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponownie dajemy też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy.

Zajęcia taneczne poprowadzi Jacek Wazelin. W świat teatru wprowadzi Was Bartosz Martyna, a stroną wokalną zajmie się Łukasz Szczepanik. Nauczyciele to wspaniali fachowcy, na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi i dramatycznymi w Polsce. Można spodziewać się solidnej dawki wiedzy, energii i poczucia humoru.

Warsztaty odbywać się będą od 18 do 22  lutego, w czterech grupach wiekowych: dzieci 9-11 lat oraz 12-15 lat, młodzież 16-20 lat i dorośli. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą w godz. 10-15. Natomiast dla grup młodzieżowej i dorosłej zajęcia rozpoczynać się będą po południu od godz. 17.

Koszt uczestnictwa w zajęciach dla grup dziecięcych i młodzieżowej to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł. Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Opłata wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł. Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł – cena za wszystkie zajęcia wynosi: 240 zł.

Zajęcia aktorskie start godz. 17.00, taneczne start godz. 18.45, wokalne start  godz. 20.30.

Istnieje możliwość (dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów) wykupienia lekcji indywidualnych 2×30 minut z każdym z pedagogów. Koszt konsultacji to 100 zł.

ChDK czeka na Wasze zgłoszenia do 10 lutego 2019 r. W mailu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek (na podstawie wieku przyporządkujemy do grupy), numer telefonu kontaktowego (koniecznie, ponieważ informacje będą wysyłane smsem), w przypadku grupy dorosłej – wskazanie rodzajów zajęć,w których chciałoby się wziąć udział.

UWAGA: zapisy wyłącznie drogą mailową na adres: agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA