REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zlikwidowali jaskinię hazardu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Nielegalne urządzenia znajdowały się w obiekcie budowlanym w centrum Chełma. Sześć automatów do gier hazardowych zabezpieczyli chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego.

Wczoraj (17 kwietnia) wieczorem chełmscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej, przeszukali niewielki budynek w centrum Chełma. Znaleźli tam i zabezpieczyli sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych.
Postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie, wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego, osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Nie to klita koło tesco na moje oko 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Czy chodzi o tajemniczy lokal koło Turkish Kebab na pl. Łuczkowskiego? Jeśli nie to proponuje i tam zajrzeć, co chwilę jakaś młodzieżówka tam wchodzi, a żadnego szyldu nie widać.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *