REKLAMA
,
Złodziej. Dziś wieczorem w ChDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Sprawa jest mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Zapraszamy na spektakl „Złodziej” do ChDK w gwiazdorskiej obsadzie.

Reklama

Sztuka „Złodziej” tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie – i przy okazji widzom – odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsa legendzie polskiej sceny – Janowi Kobuszewskiemu (rola Spriggsa 2001 r)? Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem „Złodziej” to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec – zaskakujący finał.

Przyłapany na gorącym uczynku tytułowy złodziej tak musi zwieść wszystkich domowników – Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę Rafała Królikowskiego i Leszka Lichotę, by ci uwierzyli, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem.

Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie. Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada Eric Chappell w sztuce „Złodziej”. Autor zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali.

Zapraszamy na spektakl „Złodziej” do ChDK, w poniedziałek, 28 maja 2018, godz.18.30. Bilety po 80 zł. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA