REKLAMA
,
Złodzieje garnituru zatrzymani!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę ukradli garnitur, koszulę i krawat z jednego ze sklepów w centrum miasta. Rabusie po „akcji” dumnie paradowali z siateczką wypchaną „łupem”. 

Reklama

W sobotę po południu dyżurny chełmskiej komendy dostał zgłoszenie o kradzieży garnituru w jednym ze sklepów w centrum miasta. Pijani rabusie nie mieli świadomości, że ich tajemnicze zachowanie wydawało się podejrzane. Jeden z nich pilnował wejścia, a drugi wykorzystując odpowiedni moment wyniósł odzież ze sklepu. Wszystko to widzieli świadkowie, którzy pomogli policjantom złapać mężczyzn.  – Skierowani na miejsce policjanci w wyniku poczynionych ustaleń zatrzymali na sąsiadującej ulicy dwóch prawdopodobnych sprawców. Okazali się nimi 54-letni mieszkaniec Dubienki oraz 32-letni mieszkaniec Chełma – informuje Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów.

Obydwaj panowie w chwili zatrzymania byli pijani. Mieli przy sobie reklamówkę z garniturem, koszulą i krawatem, które ukradli ze sklepu. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę 877 złotych.

Gdy złodzieje garnituru wytrzeźwieli przedstawione zostały im zarzuty. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA