REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Złodzieje na „zakupach”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch pijanych mężczyzn usiłowało wynieść z jednego z chełmskich marketów dodatkową porcję alkoholu. Nie udało się. Grozi im nawet pięć lat odsiadki.

Reklama

Za kradzież odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 30 i 35 lat. Jak ustalili funkcjonariusze, skradli oni alkohol w jednym z supermarketów.

We wtorek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży przez dwóch mężczyzn kilku butelek alkoholu. Do zdarzenia tego doszło na terenie jednego z supermarketów. Personel sklepu uniemożliwił złodziejom ucieczkę i wezwali policję. Skierowani na miejsce dzielnicowi zatrzymali złodziei. Jak się okazało byli nimi: 30-letni mieszkaniec gminy Dorohusk oraz 35-letni chełmianin. Obaj byli nietrzeźwi.

Sklep oszacował straty na blisko 600 złotych. Obaj sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą więzienia do lat 5.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Jak sklep mógł oszacować straty jak ich zatrzymali na miejscu przecież chyba nie wypili tego na raz czy uszkodzili czy też pobili te butelki ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • PIEC

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama