REKLAMA
,
Złodziejka czyha na starsze panie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci poszukują kobiety, która okradła 91-letnią mieszkankę Chełma. Nieznajoma zapukała do starszej pani oferując opiekę nad nią. Gdy spotkała się z odmową, poprosiła o szklankę wody i weszła do środka. W pewnej chwili zabrała trzy torebki i uciekła.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu (4 maja) na osiedlu Dyrekcja Górna w Chełmie. Do mieszkania 91-latki zapukała nieznajoma kobieta, która zaoferowała opiekę nad nią. Gdy spotkała się z odmową, poprosiła jeszcze o szklankę wody i weszła do środka. Starsza pani poszła po picie. Wracając zobaczyła, że tamta wychodzi z mieszkanie z jej trzema torebkami. Gdy chciała zapobiec kradzieży, nieznajoma odepchnęła ją i uciekła.
Na szczęście pokrzywdzona w zdarzeniu tym nie odniosła obrażeń i o wszystkim powiadomiła dyżurnego komendy. Straty oszacowała na kwotę ponad 100 zł.

To już kolejne tego typu wydarzenie na Dyrekcji (o podobnym pisaliśmy tutaj), gdzie pod pretekstem opieki nad starszą osobą, dochodzi do kradzieży. Policjanci szukają złodziejki i apelują o czujność i rozwagę w kontaktach z nieznajomymi.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA