REKLAMA
,
Złota Katarzyna Krawczyk
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy Mistrzynię Polski! Chełmska zapaśniczka Katarzyna Krawczyk nie straciła ani jednego punktu technicznego i pokonała wszystkie swoje przeciwniczki. Podczas Mistrzostw Polski Seniorek zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Gratulujemy!

Reklama

Reprezentantki MKS Cement-Gryf Chełm nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Zdobyły niedawno tytuł najlepszej drużyny kadetek /15-17 lat/ i juniorek /18-20 lat/. A teraz podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa wystartowały w Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach. Z Dzierżoniowa, gdzie rozegrany został krajowy czempionat, wróciły z tytułem najlepszej drużyny w kraju. Mają też pięć medali w klasyfikacji indywidualnej.

Jednak najlepsze przygotowanie techniczne i taktyczne zaprezentowała Katarzyna Krawczyk. Podczas zawodów nie straciła ani jednego punktu technicznego i pokonała wszystkie swoje przeciwniczki. Zasłużenie nosi tytuł Mistrzyni Polski!

Wicemistrzynią Polski została Anna Urbanowicz. W decydującej walce o miano najlepszej zawodniczki uległa utytułowanej reprezentantce kraju, wielokrotnej medalistce Mistrzostw Świata i Europy, Natalii Strzałce.

Brązowe krążki wywalczyły Patrycja Dudek, Anna Król i Aleksandra Maziarczyk.

Tuż za podium na piątym miejscu w kraju zawody ukończyły Katarzyna Jargieła, Monika Białach, Maria Świeczak, Beata Federowicz, Karina Konarska i Joanna Barabas.

Województwo lubelskie zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu w kraju.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
Urząd w czasie zarazy
Urząd w czasie zarazy
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
REKLAMA