REKLAMA
,
Zmarł w pustostanie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci w jednym z pustostanów przy ulicy Lubelskiej w Chełmie. Wezwany na miejsce lekarz nie wskazał jednoznacznie przyczyny śmierci, ale wykluczył udział osób trzecich.

Reklama

W pustostanie przebywali jeszcze dwaj mężczyźni. To właśnie oni poinformowali policję, że zmarły to 49-letni mieszkaniec gminy Leśniowice.

Przed nami kolejne chłodne dni i noce. Pogoda taka jest szczególnie niebezpieczna dla osób bezdomnych, starszych, samotnie mieszkających, schorowanych, czy też nietrzeźwych. Wczoraj policjanci z chełmskiej komendy kilkakrotnie podejmowali interwencje wobec osób zagrożonych wychłodzeniem. Kontrolowali miejsca, gdzie mogą przebywać bezdomni. Proponowali im pomoc i wskazywali miejsca, gdzie mogą bezpiecznie przebywać.

– Apelujemy o zwracanie uwagi na to, co dzieje się dookoła nas – uczulają policjanci. – Nie pozostawiajmy bez pomocy nietrzeźwych, zwracajmy uwagę na osoby leżące na poboczach drogi, na ulicy czy chodniku. Nie bądźmy obojętni, zainteresujmy się takimi osobami. Jeden wykonany przez nas telefon może uratować komuś życie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA