REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Znamy termin Jarmarku
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez chełmski samorząd odbywać się będzie przez dwa dni: 21 i 22 grudnia br. na pl. Łuczkowskiego. Drugiego dnia zaplanowano Wigilię Wszystkich Chełmian.

Pisaliśmy niedawno , że miasto przygotowuje się do świątecznego – piątego już – jarmarku. Wtedy jednak urzędnicy nie mieli ustalonego konkretnego terminu. Dzisiaj wiemy, że chełmski Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa dwa dni – czwartek i piątek – 21 i 22 grudnia br.

Udział w kiermaszu, organizowanym na pl. Łuczkowskiego, zapowiadają sprzedawcy ozdób świątecznych, zabawek, garmażerki i innych wyrobów kojarzących się ze świętami i mających je umilić. Swoje stoisko może mieć każdy zainteresowany: osoby prywatne, instytucje, szkoły, stowarzyszenia itp. Na placu stanąć ma około 30-40  stoisk. Zainteresowani wystawieniem swoich produktów mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr: 82 565 54 66 lub osobiście w Urzędzie Miasta przy Lubelskiej 65, pok. 30.

Wzorem lat ubiegłych, jarmark zostanie połączony z Wigilią Wszystkich Chełmian. Spotkanie zaplanowano na 22 grudnia br. Będzie okazja do wspólnej degustacji potraw, składania życzeń i śpiewania kolęd. Podczas wigilii ogłoszone zostaną wyniki konkursów, m.in. na najpiękniejszą ozdobę świąteczną oraz na najciekawsze jarmarkowe stoisko.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*