REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Znana pizzeria zniknęła z Chełma
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Znana ogólnopolska sieć pizzerii zniknęła z Chełma. Telepizza – bo o niej mowa – od 1 września zamknęła swoją działalność w naszym mieście. Dość niespodziewanie i bez wcześniejszych zapowiedzi.

O tym, że Telepizza będzie zamknięta, mówiło się już od jakiegoś czasu. Krążyły plotki, że w jej miejsce wejdzie druga popularna sieć pizzerii. Niestety, na razie nic na to nie wskazuje. Telepizza zniknęła, a lokal póki co świeci pustkami.

Przypomnijmy – restauracja istniała w naszym mieście od ponad 10 lat (od 2008 roku). Razem z nią powstała pierwsza chełmska kręgielnia. Swego czasu tłumnie oblegana przez młodzież. Tutaj też po raz pierwszy można było zagrać w Chełmie w prawdziwy bilard.

Nieco wcześniej, bo około miesiąc temu, działalność zakończył zlokalizowany w tym samym budynku NEONET. Zamiast niego powstanie tu prawdopodobnie dyskont odzieżowy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • Ponieważ sama mam małą firmę to sądzę że to efekt wzrostu gospodarczego .Podejrzewam że w przyszłym roku urzędnicy będą malować sobie pieniążki na wypłaty.

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *