REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Znęcała się nad 3-latką
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Sprawa wyszła na jaw, gdy posiniaczona dziewczynka została przyprowadzona do przedszkola w Chełmie. Śledztwo potwierdziło stosowanie przemocy fizycznej wobec 3-latki. Matka dziecka trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Reklama

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał w środę (2 listopada) informację, że do jednego z przedszkoli przyprowadzona została 3-letnia podopieczna z widocznymi siniakami i zadrapaniami na ciele. Wraz z wychowawcą karetką pogotowia została przewieziona na badania lekarskie do szpitala. Na szczęście nie wymagała hospitalizacji i po konsultacji lekarskiej, wraz z młodszym rodzeństwem, trafiła pod opiekę ośrodka opiekuńczo-wychowawczego.

Wszczęte w tej sprawie śledztwo potwierdziło stosowanie przemocy fizycznej wobec 3-latki. Matka dziewczynki została zatrzymana i doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut. Wdrożona została też procedura niebieskiej karty.

Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Zatrzymanej kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Mądrość szerokim łukiem omija prokuraturę i sąd rejonowy w Chełmie

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama