REKLAMA
,
ZOSTAŃ NOWOCZESNĄ BIZNESWOMAN.
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 5 Marca na sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej odbędzie spotkanie zorganizowane z myślą o kobietach pracujących we własnym biznesie, kierowniczkach firm oraz zajmujących się marketingiem i PR. Spotkanie ma na celu pomóc kobietom w osiągnięciu ich celów zawodowych.

Reklama

Timeliness Service i Lubelski Klub Biznesu – organizatorzy wydarzenia, proponują uczestniczkom udział w dwuczęściowej konferencji poświęconej komunikacji w biznesie. W części pierwszej zapoznamy się z etykietą komunikacji oraz zasadami prowadzenia spotkań i dyskusji. Dowiemy się jakie są różnice w rozmowach damsko-męskich i damsko-damskich oraz jak przestrzegać biznesowego savir-vivre’u. Druga część poświęcona będzie autoprezentacji , kreowaniu wizerunku oraz zasadom dobrego stylu i makijażu.

W trakcie spotkania każda z pań będzie mogła skorzystać z darmowych konsultacji wizerunkowych. Przewidziany jest również poczęstunek, upominki oraz loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami. Ekspertami konferencji będą Marek Dziduszko doradca i trener w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, komunikacji międzyludzkiej, negocjacji i zarządzania projektami oraz Renata Chmielewska – stylistka, personal shopper, szkoleniowiec w zakresie stylizacji i dress code, zajmująca się zmianą wizerunku i jego kreowaniem.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA