REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zostań wolontariuszem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został juz oficjalnie zarejestrowany i rozpoczął nabór wolontariuszy. Jak do nich dołączyć?

W tym roku wolontariuszem WOŚP można zostać na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna wizyta w siedzibie sztabu, którym tak jak w latach poprzednich będzie sklep METRO przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie. Sztab pracuje w godz. 10.00 – 17.00, a w soboty w godz. 10.00 – 13.00. Tam będzie można wypełnić i podpisać ankietę oraz zrobić zdjęcie do identyfikatora.

Drugim sposobem jest samodzielna rejestracja online na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Po dokonaniu zgłoszenia należy przyjść do chełmskiego sztabu, aby potwierdzić dane wpisane do formularza.

Liczba wolontariuszy jest ograniczona do 128 osób. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się pośpieszyć. Ze sztabem możemy się kontaktować pod numerem telefonu 792 035 061 lub za pomocą poczty elektronicznej akchelmski@hoga.pl. Sztab ma też swój profil na FB tutaj.

Sztab przypomina, że zgodnie z regulaminem, ma prawo odmowy zatwierdzenia niektórych zgłoszeń.
Wszyscy wolontariusze otrzymują m.in. smycze do identyfikatorów, a ci którzy zbiorą najwięcej pieniędzy do puszek, mogą liczyć na nagrody od sponsorów.

Przyszłoroczny 28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia. Zbiórka pieniędzy odbywać się będzie “Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*