REKLAMA
,
Żuków. Nocny wypad po alkohol z finałem w sądzie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jechał do sklepu po alkohol. Na zakręcie stracił panowanie nad autem i wjechał w ogrodzenie posesji. Włodawscy policjanci stwierdzili, że kierowca miał ponad 2 promile alkoholu, a na dodatek nie miał prawa jazdy.

Reklama

Dyżurny włodawskiej komendy otrzymał wczoraj w nocy (29 września) zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. W Żukowie uszkodził autem ogrodzenie posesji i utknął w rowie. Policjanci pojechali na miejsce i wstępnie ustalili, że fordem kierował 33-letni mieszkaniec gminy Włodawa. Na na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wjechał do rowu.

Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia, ale nie doznał obrażeń. Policjanci po przebadaniu alkomatem ustalili, że miał w organizmie ponad 2 promile. Została pobrana od niego krew do dalszych badań.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, 33-latek miał przyjechać do sklepu po alkohol. Na dodatek mężczyzna kierował pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień. Policjanci zatrzymali go i umieścili w policyjnym areszcie. Dzisiaj (30 września) funkcjonariusze będą przeprowadzali dalsze czynności procesowe z jego udziałem.

Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego oraz kierowanie pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień. Może mu grozić nawet  do 2 lat więzienia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
Urząd w czasie zarazy
Urząd w czasie zarazy
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Przyszłość dworca budzi emocje
Przyszłość dworca budzi emocje
REKLAMA