REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
ZUS ostrzega: uważajcie na internetowych oszustów!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dostałeś maila z informacją, że błędnie rozliczyłeś składkę? Najprawdopodobniej możesz paść ofiarą internetowych naciągaczy. ZUS ostrzega przed blefiarzami.

W ostatnich dniach szereg przedsiębiorców zgłosiło się do ZUS informację o dziwnych e-mailach, które zawierały sugestię błędnych rozliczeń z tytułu należności składkowych i konieczności ich natychmiastowego sprostowania. – E-maile były rzekomo podpisane przez jednego z dyrektorów ZUS. Tymczasem e-maile z ZUS trafiają jedynie do tych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na taki kontakt ze swoim indywidualnym opiekunem z Zakładu i zawsze widnieje w nich podpis tegoż opiekuna – informuje Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy ZUS.

W związku z tym ZUS ponownie przypomina, że pracownicy Zakładu nie kontaktują się z klientami w ich indywidualnych sprawach za pośrednictwem e-maili. Zakład prosi o szczególną ostrożność w przypadku otrzymania tego typu korespondencji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można skontaktować się z Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem telefonu: 22 560 16 00.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*