REKLAMA
,
ZUS ostrzega: uważajcie na internetowych oszustów!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dostałeś maila z informacją, że błędnie rozliczyłeś składkę? Najprawdopodobniej możesz paść ofiarą internetowych naciągaczy. ZUS ostrzega przed blefiarzami.

Reklama

W ostatnich dniach szereg przedsiębiorców zgłosiło się do ZUS informację o dziwnych e-mailach, które zawierały sugestię błędnych rozliczeń z tytułu należności składkowych i konieczności ich natychmiastowego sprostowania. – E-maile były rzekomo podpisane przez jednego z dyrektorów ZUS. Tymczasem e-maile z ZUS trafiają jedynie do tych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na taki kontakt ze swoim indywidualnym opiekunem z Zakładu i zawsze widnieje w nich podpis tegoż opiekuna – informuje Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy ZUS.

W związku z tym ZUS ponownie przypomina, że pracownicy Zakładu nie kontaktują się z klientami w ich indywidualnych sprawach za pośrednictwem e-maili. Zakład prosi o szczególną ostrożność w przypadku otrzymania tego typu korespondencji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można skontaktować się z Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem telefonu: 22 560 16 00.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA