REKLAMA
,
ZUS przez Internet – dowiedz się więcej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski ZUS przygotował szkolenie dla tych, którzy chcą lepiej poznać Platformę Usług Elektronicznych i e-wizyty. Sprawdź szczegóły.

Reklama

Chciałbyś kontaktować się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych bezpiecznie – przez Internet? Chełmski ZUS przygotował specjalne szkolenie na temat zasad korzystania z Platformy Usług Elektronicznych i e-wizyt.

Platforma Usług Elektronicznych ZUS to portal, w którym można sprawdzać swoje składki, świadczenia, zwolnienia lekarskie, a także wysyłać wnioski, dokumenty i samodzielnie generować potwierdzenia danych.
E-wizyta to natomiast wideorozmowa z pracownikiem ZUS.

Z tych usług oczywiście można korzystać bez wcześniejszego przeszkolenia, ale są też osoby, które czują się mniej pewnie w internetowym świecie. Dla nich chełmski ZUS przygotował spotkanie informacyjne. Będzie mowa między innym o tym, jak utworzyć i wysłać przez Internet pismo do ZUS, jak zgłosić zawartą umowę o dzieło, a także jak samodzielne utworzyć dokument potwierdzający dane umieszczone na PUE ZUS.

Z uwagi na pandemię, szkolenie odbędzie się online – w czwartek, 25 lutego,  o godz. 10:00.
Do udziału wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i dowolna przeglądarka internetowa. Organizatorzy przyjmują zapisy pod adresem chelm_szkolenia@zus.pl.
W zgłoszeniu należy podać datę i temat wybranego wydarzenia, imię i nazwisko oraz swoje dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Uczestnicy otrzymają mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA