REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zwierzęta też chcą mieć święta!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

1185208_519545608121990_478988295_nNa dworze coraz zimniej, spadł śnieg, a nam udziela się atmosfera przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nie wszyscy jednak mogą doświadczyć ciepła i miłości.


Już w dniach 20-21 grudnia, w ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem spotkamy się po raz kolejny na Placu Łuczkowskiego na „Jarmarku Bożonarodzeniowym”, gdzie gościć będą rozmaici twórcy z Chełma i okolic prezentujący swoje rękodzieła. Pragniemy jednak zwrócić uwagę chełmian na szczególne stanowisko, które zajmie Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.
Chełmska Straż Ochrony Zwierząt każdego dnia dokłada wszelkich starań, by bezdomnym zwierzętom żyło się choć trochę lepiej, by miały zapewnioną opiekę, ciepły posiłek i odrobinę miłości, której nie dostały od innych ludzi. Wolontariusze poświęcają swój prywatny czas, by czworonożni przyjaciele przywitali ich merdaniem ogona czy mruczeniem. To niestety nie wystarcza. Wciąż potrzebne są pieniądze na utrzymanie podopiecznych Stowarzyszenia CHSOZ. Jedzenie dla zwierząt, zabiegi weterynaryjne kosztują i na stałe wpisują się w pilne potrzeby Straży. Zwierzęta też chcę mieć święta. Co zrobić, by pomóc zwierzakom przetrwać czas mrozów?
Chełmska Straż Ochrony Zwierząt we współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywizacji Społecznej i Rozwoju Activitas, organizacją Bezdomniaki z Chełma, blogiem Żyj Lepiej oraz Stowarzyszeniem WeRwA, pokładają nadzieję w gorących sercach mieszkańców miasta i regionu. Wielu jest ludzi pomagających bezinteresownie. Tuż przed Bożym Narodzeniem Chełmska Straż Ochrony Zwierząt pragnie zaprosić chełmian do swojego stanowiska, gdzie będzie można zakupić wspaniałe, niepowtarzalne ozdoby świąteczne, którymi można przyozdobić mieszkanie, świąteczny stół lub obdarować bliskich. Na tydzień przed kiermaszem odbędzie się także internetowa licytacja kuponów na różne usługi, które chełmianie szczodrze przekazywali na rzecz zwierzaków.
Obserwujcie tablicę Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt, a także WYDARZENIE – bądźcie na bieżąco.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*