Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Będzie jazda dla zwierzaków ze schroniska

Kalendarz Anna Wesołowska
Będzie jazda dla zwierzaków ze schroniska

„Driftujemy dla zwierzaków" to hasło akcji charytatywnej na rzecz schroniska dla zwierząt w Chełmie. Zapraszmy w niedzielę, 17 marca, do Brzeźna na Tor Dziki Wschód. Początek o 14:00.

Akcję organizuje grupa drifterów i sympatyków motoryzacji. Piszą:

Każdy, kto chce spędzić miło niedzielę, obejrzeć ciekawe pokazy, przejechać się drift taxi jednocześnie wspierając zwierzaki, zapraszamy na imprezę charytatywną „Driftujemy dla zwierzaków", która odbędzie się 17 marca w Brzeźnie na Torze Dziki Wschód! Tego dnia zjadą się do nas również goście z całej Polski.

Kto nie wie, wyjaśniamy, że drift (także drifting) to technika jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu świadomie zainicjowanym przez kierowcę. Jednocześnie jest to nazwa dyscypliny sportu motorowego uchodzącej za najbardziej widowiskowy i jednocześnie najprężniej rozwijający się sport motorowy na świecie.

Na uczestników imprezy w Brzeźnie czeka sporo atrakcji. Będzie m.in. grill, ognisko, pokaz ogni, który wykona Dominik Rojewski oraz wiele innych. Zamiast biletów wstępu organizatorzy proszą o karmę dla zwierząt lub datek do puszki, który przeznaczony zostanie na podopiecznych Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt.

Podczas imprezy będzie okazja porozmawiać z pracownikami i wolontariuszami schroniska, będzie można też kupić fanty wspierające ich działalność.