Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Arka rozpoczyna sezon w pierwszej lidze

Kalendarz Anna Wesołowska
Arka rozpoczyna sezon w pierwszej lidze

Drużyna Arki Chełm rozpoczyna rozgrywki w Tauron I lidze. Siatkarze swój inauguracyjny mecz rozegrają w piątek (15 września) we własnej hali. Naprzeciwko staną zawodnicy Choroby Głogów. Mecz będzie transmitowany w Polsat Sport.

To historyczny moment dla chełmskich siatkarzy i ich wiernych kibiców, bo po raz pierwszy drużyna dotarła na tak wysoki poziom rozgrywek. Spotkanie Arki Chełm z KGHM SPS Chrobry Głogów rozpocznie się w piątek (15 września) o godz. 17:30 w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie. Transmisję na żywo ze spotkania prowadzić będzie Polsat Sport.

Wczoraj (13 września) dowiedzieliśmy się, że sponsorem tytularnym chełmskiej drużyny została LW Bogdanka (zobacz konferencję). Tak więc teraz chełmski klub występować będzie pod nazwą Bogdanka Arka Chełm.
Spółka zdecydowała się też wspierać drużynę piłkarzy Chełmianka Chełm występujących w III lidze. Umowa pomiędzy stronami obowiązuje na sezon 2023/2024.

Strategiczna współpraca z Chełmskim Klubem Sportowym to kolejny dowód na to, że Bogdanka jako motor napędowy regionu wspiera kluby o największym potencjale i zainteresowaniu kibiców z Lubelszczyzny, promując tym samym zdrowy styl życia. Wśród naszych pracowników jest wielu kibiców pochodzących z Chełma. Widzimy we współpracy z klubem duży potencjał marketingowy. Dzięki licznym medialnym relacjom z meczów, zarówno siatkarzy, jak i piłkarzy, wzmacniamy pozytywny wizerunek naszej Spółki jako społecznie odpowiedzialnego podmiotu dzielącego się swoimi sukcesami z mieszkańcami regionu – powiedział Kasjan Wyligała, prezes zarządu LW Bogdanka.

Karnety na mecze Bogdanki Arki Chełm dostępne są na stronie arkachelm.abilet.pl.
Z kolei na a.bilet.pl trwa sprzedaż biletów na najbliższy mecz z Chrobrym.
Ceny biletów na mecze w Chełmie: 25,00 zł – normalny, 15,00 zł – ulgowy, 20,00 zł – bez gwarancji miejsca; karnety i bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży w wieku 6 -18 lat.
Wejście darmowe dla dzieci do lat 6 i osób niepełnosprawnych.