Bartek zdobył dwa złote medale!

Kalendarz Anna Wesołowska

Bartosz Kaczorowski wrócił z Białegostoku z dwoma złotymi medalami! MKS Dragon Chełm może się chwalić także najmłodszymi strzelcami.

W Białymstoku rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Od 20 do 22 września MKS Dragon Chełm, jak również całe województwo lubelskie, reprezentowali Bartosz Kaczorowski oraz Kuba Krzeszczyk.

Bartosz Kaczorowski, na co dzień uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie, wrócił z dwoma złotymi medalami w obu konkurencjach: karabinu pneumatycznego i karabinu sportowego trzy postawy. Poprawił również swoje rekordy życiowe.

Kuba Krzeszczyk jako najlepszy start odnotował konkurencję karabinu sportowego w trzech postawach, w której zajął 8. miejsce. W karabinie pneumatycznym był 14.

Zawodnicy z Chełma zdobyli tym samym 9 punktów w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.