Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Biegacze uczczą 11 listopada

Kalendarz Anna Wesołowska
Biegacze uczczą 11 listopada

W Chełmie na 11 listopada organizowane są dwie imprezy biegowe. To V Chełmski Bieg Niepodległości i 7. Półmaraton Chełmski. Zapisy już ruszyły.

Chełm Biega zaprasza na V Chełmski Bieg Niepodległości oraz 7. Półmaraton Chełmski. Oba biegi wyruszą na ulice Chełma w środę, 11 listopada 2020 r.
Wspólny start zaplanowano na godz. 11:11 spod budynku hali MOSiR (ul. Graniczna 2A).
Wszyscy chętni mogą już teraz zgłaszać swój udział.
Uczestnicy V Chełmskiego Biegu Niepodległości będą mieli do pokonania dystans około 10,5 km. Limit miejsc wynosi 150 osób. Regulamin i zapisy znajdziecie tutaj: https://www.zmierzymyczas.pl/…/v-chelmski-bieg…
Z kolei dla bardziej zaprawionych biegaczy organizowany jest 7. Półmaraton Chełmski. To dystans 21,1 km (2 pętle), a limit miejsc wynosi 100 osób. Regulamin i zapisy znajdziecie tutaj:  https://www.zmierzymyczas.pl/1162/7-polmaraton-chelmski.html
Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Bieganie i pomaganie

Przy okazji obu imprez biegowych, organizatorzy zapraszają do przyłączenia się do akcji charytatywnej. Polega ona na zbieraniu białych i czerwonych nakrętek. Z zebranych nakrętek, wspólnie z wolontariuszami pod opieką Katarzyna Janicka & Przyjaciele, pod halą MOSiR w Chełmie, ułożona zostanie biało-czerwona flaga. Im więcej będzie nakrętek, tym większa flaga. A przy okazji czystsze środowisko i większe wsparcie dla potrzebujących.

Potem zebrane nakrętki trafią do Stowarzyszenia Lejdis&Dżentelmen Dzieciom, które przeznaczy je na pomoc potrzebującym.
Już dzisiaj zacznij z nami zbierać białe i czerwone nakrętki z wody, napojów, soków, mleka, chemii domowej i kosmetyków i przynieś je 11 listopada 2020 r. pod Halę MOSiR – zachęcają organizatorzy.

maraton-chelmski-2020-1.jpg