Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Bitwa o Chełm w graffiti

Kalendarz Anna Wesołowska
Bitwa o Chełm w graffiti

Będzie konkurs graffiti, a także muzyka i pokazy. Zapraszamy na dwudniową “Bitwę o Chełm”.

“Bitwa o Chełm” to wydarzenie adresowane do wszystkich miłośników sztuki graffiti oraz szeroko pojętej kultury hip hop. Zacznie się w piątek, 31 sierpnia i potrwa dwa dni.

W pierwszy dzień od około godz. 10 uczestnicy malować będą garaże przy ulicy Henryka Wieniawskiego (tematyka dowolna). Podczas trwania imprezy na scenie za garażami odbywać się będą koncerty grup rapowych. Pomiędzy występami przygrywać będzie DJ YoungBoy. Na miejscu będzie można spotkać również Jokera, a około godziny 20 zobaczyć ciekawy pokaz ognia.
Na godz. 21 zaplanowano afterparty w kawiarni artystycznej De Cafencja, gdzie również przewidziane są koncerty i występy DJ.

1 września uczestnicy przeniosą się do Parku Miejskiego (przy Kamenie), gdzie na ustawionych tablicach odbędzie się konkurs na najlepszą pracę związaną tematycznie z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano nagrodę finansową.

Wszyscy chętni wzięciem udziału w imprezie proszeni są o kontakt z KubaKu Baku.

Artyści będą mogli liczyć na wsparcie w postaci farb, a przez cały czas trwania imprezy będzie kręcony filmik dla uczestników oraz sponsorów.

Szczegóły wydarzenia możecie śledzić tutaj.