Cement Gryf - Chełm nie zwalnia tempa. Grad medali zapaśniczek

Kalendarz Piotr

Zapaśniczki Cementu – Gryfa Chełm nie zwalniają tempa odnosząc kolejne sukcesy. Tym razem podczas rozgrywanych w Moszczenicy Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS wywalczyły 16 medali.

Najlepszą formę zaprezentowały: Dubij Martyna, Kopyść Dorota, Król Anna, Świeczak Maria, Wieczerza Karolina i Konarska Karina. Wszystkie gromadząc komplet zwycięstw, ze złotymi medalami stanęły na najwyższym stopniu podium.

Ze srebrnymi medalami do Chełma wróciły: Kamińska Katarzyna, Struszewska Dorota, Kister Marlena, Czechorowska Paulina. Brązowymi krążkami nagrodzone zostały: Giers Wioleta, Góral Danuta, Dziedzic Kamila, Dudek Patrycja, Karyś Gabriela oraz Zubowicz Zuzanna.

W klasyfikacji zespołowej w grupie młodzieżowej (18 – 23 lat),  zdecydowane zwycięstwo odniósł chełmski klub. W grupie kadetek (15- 17 lat), chełmianki sklasyfikowane zostały na drugim miejscu. Trenerami medalistek są : Dariusz Kucharski, Igor Lobas, Mirosław Czwaliński i Andrzej Gruszkowski.