Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Chełm przyjazny inwestorom

Kalendarz Piotr
Chełm przyjazny inwestorom

Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu nagrodziło gminy i miasta w ramach IV Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2015! Miasto Chełm otrzymało wyróżnienie w kategorii “Gmina Przyjazna Inwestorom”.

Chełm otrzymał to wyróżnienie już po raz drugi, statuetka powędrowała do Chełma po raz pierwszy w 2013 roku. Wśród nagrodzonych znalazła się także Gmina Rejowiec Fabryczny, która zwyciężyła w kategorii “Gmina Wiejska”.

Konkurs “Business Excellence” jest sposobem na wyróżnienie samorządów, które wywierają istotny wpływ na rozwój regionu. Organizatorzy oceniają m.in. rzetelność, innowacyjność i otwartość. Program Promocji Firm i Gmin identyfikuje i promuje najlepsze firmy i najbardziej przedsiębiorcze samorządy Województwa Lubelskiego. – W tym roku wydarzenie miało wymiar szczególny w związku z Jubileuszem 15-lecia Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu – podkreśla Agnieszka Gąsior-Mazur, Prezes LKB.

Do ścisłego Finału IV Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2015 zakwalifikowało się 16 samorządów z Województwa Lubelskiego.