Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Chełmski aquapark walczy o nagrodę

Kalendarz Anna Wesołowska
Chełmski aquapark walczy o nagrodę

Budynek Chełmskiego Parku Wodnego ma szansę zdobyć nagrodę w prestiżowym konkursie “O Kryształową Cegłę”. Głosujmy!

Konkurs „O Kryształową Cegłę” jest największym przeglądem dokonań architektonicznych, inżynierskich i konserwatorskich w Europie Wschodniej. W tegorocznej jubileuszowej XX edycji konkursu bierze udział firma TKHolding Truszczyński Kobierzewski sp. z o.o. Do rywalizacji zgłosiła swój projekt budynku Chełmskiego Parku Wodnego.  
Autorzy projektu chwalą się, że to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Ma niepowtarzalną i nowoczesną bryłę oraz rozwiązania techniczne uwzględniające m.in. aspekty ekologiczne i ekonomiczne. Poza tym oferuje liczne atrakcje wodne, ma rozbudowane saunarium i mnóstwo miejsc sportowo-rekreacyjnych.
Głosowanie w konkursie trwa do 21 marca, do godz. 14:00. Każdy uczestnik może oddać jeden głos, a głosy rejestrowane są na podstawie adresów IP komputerów.
Wejdź więc na: http://bit.ly/Chełmski_Park_Wodny i zagłosuj na Chełmski Park Wodny!

***

Organizatorem konkursu “O Kryształową Cegłę” jest Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe w Lublinie. W dotychczasowych dziewiętnastu jego edycjach rywalizowało ze sobą ponad 900 inwestycji budowlanych zrealizowanych w przygranicznych regionach Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Słowacji.
Były wśród nich obiekty nowe, ale także modernizowane. Obok dużych zespołów zabudowy mieszkaniowo-usługowej, hoteli, centrów handlowych, obiektów sakralnych czy akademickich, w konkursowe szranki stawały też niewielkie lokalne ośrodki kultury czy sportu.
Jak wypadnie w tej rywalizacji Chełmski Park Wodny?