Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Chełmski artysta chce wydać płytę

Kalendarz Anna Wesołowska
Chełmski artysta chce wydać płytę

Bartek Kazimierczak znany chełmianom jako dyrektor Chełmskiego Domu Kultury, ale także jako utalentowany muzyk, postanowił podzielić się swoją twórczością w formie płyty. Może zechcesz go wesprzeć?

Zbieram na wydanie swojej pierwszej płyty - pisze muzyk - a Wasze wsparcie pozwoli mi zrealizować to marzenie. Tworzę i śpiewam swoje piosenki od wielu lat, ale po raz pierwszy zdecydowałem się na nagranie i wydanie moich utworów w sposób bardziej oficjalny.

Większość kosztów Bartkowi Kazimierczakowi udało się pokryć z pieniędzy pochodzących ze zdobytej w ubiegłym roku nagrody – Grand Prix im. Jonasza Kofty Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej OPPA 2023. Jednak trochę nadal brakuje. Stąd założona zrzutka i prośba o jej zasilenie. Wystarczy, że zainteresowany wpłaci minimum 30 zł, a otrzyma płytę CD, na życzenie z autografem.

Płyta będzie mini albumem, na którym znajdzie się siedem autorskich piosenek oscylujących pomiędzy piosenką poetycką, a folk rockiem.

Jej producentem jest Michał Lewartowicz, gitarzysta, kompozytor i aranżer, aktualnie grający m..in. z Lubelską Federacją Bardów, wykładowca na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na UMCS oraz nauczyciel gitary na wydziale jazzowym w Szkole Muzycznej w Lublinie.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/gf2fg6