Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Dragon na mistrzostwach w Ustce

Kalendarz Piotr

Miłosz Worobij i Łukasz Kędzierawski, reprezentowali chełmski Dragon, na rozegranych w dn. 25 – 27 września 2015 r. w Ustce, Mistrzostwach Polski Młodzików.

Najwyżej sklasyfikowany został w konkurencji karabinu sportowego Miłosz Worobij – 8 miejsce, przy czym rezultatem 391 pkt Miłosz ustanowił nowy rekord życiowy. W karabinie pneumatycznym był 15, zaś w karabinie sportowym trzy postawy – 18.
Łukasz Kędzierawski zajął 18 miejsce w pistolecie sportowym w części dokładnej, 24 w części szybkiej oraz 29 w pistolecie pneumatycznym. Równolegle rozgrywany był finał Pucharu Polski. Tam Seweryn Jezierski w konkurencji karabinu pneumatycznego mężczyzn zajął 12 miejsce.

Wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików możliwy był dzięki wsparciu rodziców zawodników, w szczególności p. Roberta Worobija, za które z tego miejsca klub MKS Dragon Chełm składa serdeczne podziękowania.