Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

GŁOWA DO GÓRY! DZIŚ OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ.

Kalendarz Piotr

Ogólnopolska Akcja Psychoedukacyjna w porozumieniu z Chełmską Biblioteką Publiczną zaprasza na serię szkoleń pod nazwą „RE:akcja w depresji”. 

Spotkania w ramach powyższej akcji są prowadzone przez psychoterapeutę Karola Białkowskiego i trwają już od 21 lutego. Tematem warsztatów są przede wszystkim sposoby walki ze stanami depresyjnymi, zwiększenie świadomości społecznej oraz  namawianie do korzystania z profesjonalnej pomocy. Uwieńczeniem dwutygodniowej akcji będzie cykl wykładów pod hasłem “Twarze i maski depresji”. Odbędą się one 06.03.2015r. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej (ul. Partyzantów 40). Każdy uczestnik będzie miał możliwość anonimowego skonsultowania się z psychiatrą, psychoterapeutą oraz psychodietetykiem.

Oto plan spotkania:

14:00 – 14:30  – Prezentacja wydarzeń akcji „RE:akcja w depresji” w Chełmie.
14:30 – 15:00  – „Prozdrowotne działania antydepresyjne – zdrowe odżywianie się a depresja” – Alicja Karpik psychodietetyk – wykład, rozmowa z uczestnikami.
15:00 – 15:45 – „Pokonaj depresję” – mgr Marzena Wieczerzak-Jarząbek lekarz psychiatra, specjalista terapii środowiskowej. Wykład o leczeniu depresji, rozmowa z uczestnikami.
16:00 – 17:00 „Gdy robi się ciemniej, wszystko traci sens a ja nic nie czuję” – mgr Karol Białkowski certyfikowany psychoterapeuta. Wykład o objawach
i maskach, ukrytych formach depresji, oraz o tym jak  choroba wpływa na bliskich i rodzinę. Rozmowa z uczestnikami.

Wstęp i konsultacje bezpłatne!

Zapraszamy.