Przeskocz do treści Przeskocz do menu

INWESTUJ W CHEŁMIE

Kalendarz Piotr
INWESTUJ W CHEŁMIE

„Inwestuj w Chełmie” – projekt przewidziany do realizacji na lata 2014 – 2015 ma na celu promowanie naszego miasta. Całkowity koszt projektu to 1 255 819,00 zł. 

Spoty w radiu i telewizji,  reklamy w Internecie, publikacje artykułów w prasie i utworzenie strony internetowej – wszystkie te działania mają na celu zachęcić potencjalnych inwestorów do inwestowania w naszym mieście. Program umożliwia lokalnym firmom nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych poprzez wyjazdy międzynarodowe, konferencje czy targi branżowe. Dzięki temu projektowi mamy szansę na większy rozwój gospodarczy naszego miasta, a co za tym idzie, na zmniejszenie bezrobocia, które w styczniu b.r. wyniosło 16,5% w mieście i 18,9% w powiecie chełmskim .

W połowie kwietnia przewidziane są kolejne targi, w których będą uczestniczyli chełmscy przedsiębiorcy. Tym razem będziemy reklamować się w mieście Mostar (Bośnia i Hercegowina). Oferta przewidziana  na targach Economic Fair 2015 obejmować będzie przede wszystkim produkty spożywcze, budownicze, rolnicze i motoryzacyjne.