Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Jak zainwestować we własny biznes

Kalendarz Anna Wesołowska
Jak zainwestować we własny biznes

Prowadząc własny biznes musisz być o krok przed konkurencją. Inwestycja w rozwój własnej firmy jest właściwym kierunkiem. Skąd zdobyć na to pieniądze?

“Unijne dotacje na lubelskie innowacje” to tytuł spotkania informacyjnego, na które zaprasza Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości. Odbędzie się 20 września w Chełmie.
Instytucja od ponad dekady wspiera przedsiębiorczość w regionie.

Wiemy, jak potrzebne są wysokie nakłady finansowe na rozwinięcie marzeń biznesowych, a jak niewielki jest budżet własny – czytamy na stronie LAWP. – Informacji o możliwości wsparcia unijnego dla firm jest mnóstwo w mediach, ale która opcja jest najlepsza na konkretne działanie? Wybór jest ogromny, dlatego też chcieliśmy rozwiać wątpliwości i pomóc przedsiębiorcom wybrać właściwą drogę.

W tym celu LAWP organizuje spotkania w powiatach całego województwa lubelskiego. Na najbliższe zapraszamy do Chełma, w czwartek, 20 września, w godz. 10-14, siedziba Starostwa Powiatowego, Plac Niepodległości 1.

Zainteresowani winni wypełnić formularz http://bit.ly/formularz-chelm i wysłać do organizatorów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 września.
Szkolenie jest bezpłatne.

Rozwój Twój i Twojego przedsiębiorstwa jest dla nas najważniejszy. Jedynie o transport i ewentualny nocleg musisz sam zadbać. Resztą już się zajmiemy – zapewniają organizatorzy.

Dodatkowych informacji można zasięgać pod numerem telefonu: (81) 46 23 844 lub e-mail: sylwia.szczesna@lawp.eu.