Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Zostań partnerem programu Karta Chełmianina

Kalendarz Anna Wesołowska
Zostań partnerem programu Karta Chełmianina

Karta Chełmianina będzie uprawniać do ulg i zniżek. Mieszkańcy miasta będą mogli się o nią starać po 1 czerwca br. A na razie Rzecznik Praw Mieszkańców Miasta Chełm zachęca przedsiębiorców, by dołączali do programu i oferowali swoim klientom zniżki.

Program Karta Chełmianina był zapowiadany od lat, ale dopiero podczas sesji 21 marca br. chełmscy radni przyjęli odpowiednią uchwalę w tej sprawie.

Wprowadzenie Karty Chełmianina poprawi warunki życia mieszkańców Miasta Chełm poprzez zniżki i preferencje oferowane przez Partnerów, którzy przystąpią do programu. Karta Mieszkańca dzięki dużym możliwościom rozwoju Programu może stanowić ważny element poprawy jakości życia mieszkańców i umacniania ich tożsamości lokalnej - czytamy w uzasadnieniu uchwały.

Tak więc

od 1 czerwca br.

mieszkańcy miasta będą mogli składać wnioski o wydanie Karty Chełmianina. Dokument będzie miał formę karty plastikowej, ale będzie można z niej korzystać także w wersji mobilnej, poprzez aplikację zainstalowaną na smartfonach. Karty będą wydawane na podstawie złożonego wniosku i będą ważne trzy lata. Potem będzie możliwość ich przedłużenia.

Karta Chełmianina ma przede wszystkim uprawniać do szeregu ulg i zniżek jeśli chodzi o korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej czy rekreacyjnej w mieście. Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje samorządowe, ale także prywatni przedsiębiorcy, którzy zechcą przystąpić do programu. Chęć udziału w programie podobno już wyraziły firmy zajmujące się m.in. sprzedażą akcesoriów samochodowych, wyrobów jubilerskich, salony optyczne, sklepy odzieżowe, lokale gastronomiczne i inne.

Powodzenie programu

zależy bowiem od tego, jak wiele podmiotów z terenu Chełma zechce do niego przystąpić i co faktycznie zaoferują. Bez aktywnego włączenia się różnych instytucji, organizacji czy podmiotów gospodarczych jako partnerów, Karta Chełmianina będzie tylko kawałkiem plastiku.

I stąd apel Rzecznika Praw Mieszkańców Miasta Chełm skierowany do przedsiębiorców i zachęcający do zostania partnerem programu.

Jest to program lojalnościowy skierowany do mieszkańców Miasta Chełm. Użytkownicy karty będą mogli skorzystać z szeregu benefitów oferowanych przez Partnerów Programu. Poprzez złożenie deklaracji możesz dołączyć do programu jako Partner i zaoferować swoim potencjalnym klientom własne usługi/produkty w niższej cenie - wyjaśnia rzecznik.

Wiecej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 82 564 33 26.
Dokumenty do pobrania są na stronie: https://tiny.pl/drdfr