Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Kino pod Gwiazdami odwiedziło Chełm | FOTO

Kalendarz Piotr
Kino pod Gwiazdami odwiedziło Chełm | FOTO

You are using a gallery with old engine.
Please copy this gallery to use new engine and full Contest Gallery abilities.

Kino pod Gwiazdami Banku BGŻ BNP Paribas to seanse na świeżym powietrzu, konkursowe emocje i niekończąca się lista filmowych atrakcji. Sprawdźcie, jak bawili się mieszkańcy Chełma. 

W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”.

Mieszkańcy mogli poczuć się, jak gwiazdy filmowe, a dzięki zdjęciom na ściance Green Box, sprawdzili, jak prezentują się na okładce magazynu „Gwiazdy”. Chętnie uwalniali również emocje w specjalnym konkursie “Kina pod Gwiazdami” stając się częścią ogólnopolskiego materiału. Właśnie w ramach tego konkursu „Wyraź emocje” można zostać posiadaczem nagrody w postaci Kina domowego lub nagród pocieszenia – aparatów Fujitsu Instax Mini.

Każdy, kto odwiedził Kino, wypełnił kupon konkursowy i trafnie oszacował ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli, może wygrać wycieczkę na Zanzibar.

Najmłodsi próbowali swoich sił jako animatorzy grafik. Każdy z nich mógł stworzyć fragment historii Animka BGŻ BNP Paribas. Natomiast warsztaty malowania twarzy przeniosły najmłodszych do świata wyobraźni. Najpopularniejszym motywem okazał się lew.

“Kino pod Gwiazdami”  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej zobaczycie na: www.kinopodgwiazdami2016.pl